ОПЛАТА І ПОСЛУГИ

Відвантаження здійснюється 2-мя способами:

1. Відвантаження зі складу:

У разі оформлення замовлення на самовивезення менеджер обов'язково формує резерв на обумовлений матеріал і привласнює відповідний номер, який передає по телефону або через месенджери Viber, Telegram, WhatsApp, Facebook Messenger. Оплата здійснюється за номером резерву в касі складу.

Послуги завантаження матеріалу в автомобіль клієнта додатково не оплачуються.

2. Доставка:

У разі доставки будівельних матеріалів, оплата здійснюється готівкою водієві за фактом відвантаження, що дозволить Вам упевнитися в належній якості і кількості матеріалів перед безпосередньою оплатою.

При виклику маніпулятора, а також при вартості доставки понад 500 грн., Покупцем вноситися передоплата за доставку. Детальна інформація за телефонами на сторінці "Контакти".

Вартість замовлення маніпулятора по місту - в залежності від вантажопідйомності маніпулятора і віддаленості адреси доставки.

Стандартна доставка вантажоперевізником

По місту Чернігову вартість доставки будівельних матеріалів:

вагою до 1 500кг. і об'ємом 10м3 = від 450грн. до 800 грн .;

вагою більше 1 500кг. і об'ємом 15м3 = за домовленістю.;

Вартість доставки будівельних матеріалів по Чернігівській області та Чернігівського району *: - за домовленістю

* Точну вартість доставки в населений пункт прохання уточнювати у менеджера, так як вона коригується залежно від відстані між населеним пунктом і складом.

Самостійно забрати   необхідний матеріал ви завжди зможете на складах в місті Чернігові. Адреса складу для відвантаження уточніть у менеджера по телефону на сторінці «Контакти»

Умови замовлення та оплати:

Оформлення замовлення здійснюється по телефону з менеджером, або безпосередньо на даному сайті. Після отримання електронного замовлення через сайт менеджер обов'язково зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення.

Способи оплати:

- Готівкою в касу магазину - складу.

- Банківською карткою в касі магазину

- На розрахунковий рахунок

Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш менеджер, і на вказану Вами номер телефону надійде SMS повідомлення з реквізитами для оплати, також реквізити для оплати можуть бути відправлені Вам через месенджери Viber, Telegram, WhatsApp, Facebook Messenger. Не виконуйте будь ласка самостійної оплати, без узгодження з нашим Менеджером.

Якщо Ви не сплачуєте замовлення на протязі 3-х банківських днів, а товар, який бере участь в акції, в перебігу 1 банківського дня, замовлення автоматично анулюється і товар знімається з резерву.

Всі оплати приймаються виключно в національній валюті.

Гарантія:

Адміністрація Інтернет Магазину "ДОМОВИЧОК.cn" ГАРАНТУЄ протягом 14 днів c моменту придбання матеріалів прийняти повернення товару за умови: надання чека покупки. збереження цілісності упаковки і товарного виду матеріалів. Компанія не оплачує транспортні витрати по поверненню і заміні будівельних матеріалів.

З повагою Адміністрація